Aktuality na katedře

Milí studenti kombinovaného studia,

vzhledem ke stávajícímu vývoji epidemie COVID-19 a na základě rozhodnutí rektora bude až do odvolání probíhat výuka distanční formou. Jednotliví vyučující Vám včas zašlou linky na GoogleMeet či jiné komunikační platformy, případně Vám dodají další nutné studijní materiály.

KNJ

ROZPISY SZZ - leden 2022

| Aktuality

Státní závěrečné zkoušky na KNJ se konají ve středu 19. ledna v učebně P005, příprava v učebně P006.

Žádáme studenty, aby dodržovali stanovený čas státní závěrečné zkoušky a zdržovali se v prostorách budovy před zkouškou a po jejím ukončení pouze nezbytnou dobu. Společné zahájení se nekoná, výsledek SZZ bude studentovi sdělen po vykonání zkoušky.

NMgr.: středa 19. 1.  – od 9.15:

9.15 – 10.00  Brause Rosine (příprava)

10.00–  10.45  Brause Rosine (zkoušení)

Bc.: středa 19. 1.  – od 10.10:

10.10 –  10.50  Stárková Anna (příprava)

10.50 –  11.30  Stárková Anna (zkoušení)

10.50 –  11.30  Svobodová Tereza (příprava)

11.30 –  12.10  Svobodová Tereza (zkoušení)

Výuka v LS 2021

Vážení studenti,

v letním semestru 2021 bude výuka probíhat až do odvolání distanční formou. Jednotliví vyučující Vás kontaktují ohledně způsobu plnění studijních povinností. Výuka bude probíhat v běžném rozvrhovém čase (viz STAG). V případě dotazů kontaktujte vedoucího katedry.

Dopis pana děkana: prosba studentům

Milé studentky, milí studenti,

vzhledem k nepříznivému vývoji epidemiologické situace je osobní přítomnost studentů na výuce při studiu na vysoké škole na základě Usnesení vlády České republiky s účinností od 12. 10. 2020 zakázána. Veškerá výuka a konzultace jsou tak možné pouze distanční formou.

Jakkoliv je mi to líto a stejně jako mnohým z vás se mi stýská po klasické výuce tváří v tvář, současný stav se v příštích dnech s velkou pravděpodobností nezlepší. Již  nyní se ukazuje, že  situace  v některých nemocnicích, zařízeních sociálních služeb a školách je velmi složitá a vyžaduje externí podporu.

Obracím se proto na vás v této souvislosti s prosbou, abyste jako dobrovolníci pomáhali v oblastech, které jsou vám vzhledem ke studiu na naší fakultě blízké, tj. hlídání dětí zdravotníků a dalších vytížených profesí, práce v sociálních službách nebo mateřských školách. Možností je mnoho.

Pokud byste byli ochotni tuto činnost vykonávat, vyplňte prosím jednoduchý formulář: https://forms.gle/vQ6Jg54hD6FNDNmz6 nebo na sebe pošlete kontakt (jméno, telefonní číslo, místo možného působení) paní Iloně Sovové (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Zprostředkuje vaše spojení s těmi, kteří se na nás s žádostmi o pomoc obracejí.  Pokud se rozhodnete „dobrovolničit“ touto formou, informujeme příslušné katedry i jednotlivé vyučující, aby vám umožnili skloubit studium s dobrovolnickou činností.

Nemůžete-li se  do dobrovolnické činnosti zapojit, případně netroufáte-li si na to, nic se neděje. Přesto můžete svou lidskou solidaritu a sounáležitost prokázat. Je třeba pamatovat na ohrožené nebo izolované  skupiny obyvatel. Jistě najdete způsob, jak jim udělat drobnou radost či jak jim pomoci. Ale ani to, že se budete v této době „jen“ chovat zodpovědně a ohleduplně, není málo.

Ať bude Vaše pomoc jakákoliv, velmi si jí vážím a oceňuji ji a děkuji vám za ni. Všem vám pak přeji, abyste byli zdrávi a těším se na osobní setkávání na půdě naší fakulty v lepších časech.

Jan Picek, děkan FP TUL

doc. T. Weber - výuka

| Aktuality

Od 10. března 2020 z důvodu karantény v NSR se do odvolání ruší kontaktní výuka  Apl. Prof. Dr. Tilo Webera, Ph.D. Kurzy budou probíhat kombinovanou formou - kontaktujte vyučujiícího: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výuka německého jazyka - dálkové studium

| Aktuality

Vážení studenti, výuka německého jazyka (NJ1ZS) pro dálkové studenty se koná v následujících termínech: 19.10. (první část), učebna P202 a 30.11. (druhá část), učebna P103 nebo 9.11. (první část), učebna P103 a 7.12. (část), učebna P202. Případné dotazy směřujte na vyučující předmětu Mgr. Martinu Olekšákovou: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Doručovací adresa:
Technická univerzita v Liberci,